Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy za bola mozna dostać bana pernamentnego ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co ty, rito pozwala na używanie bola, można nawet streamować a jak będziesz miał dużo widzów to dostaniesz miliony $ za reklamowanie programu #free3lo.

Opublikowano

Nie, to program wspierany przez Riot Games. Słyszałem ostatnio, że Riot Games zamierza go odkupić od pana o nicku "Spudgy" i wbudować do klienta.

Opublikowano

Ostatnio napisalem do supportu z tym pytaniem i ku mojemu zdziwieniu powiedzieli, ze dla tych ludzi co najdluzej na nim grali beda nawet specjalne skiny, poniewaz bol zostanie wlaczony jako macro-helper do ligi legend.

Opublikowano

Ale pytam tak serio czy za bola można dostać bana? 

no przecież dostałeś odpowiedz.. nie mozna, dodatkowo pod koniec sezonu kiedy rito wykupi bola, wszyscy jego użytkownicy dostaną unikalnego skina do cassiopei

Opublikowano

Za BoLa zawsze można dostać bana permanentnego. Często są nawet ban wave'y, podczas których zbanowanych zostaje tysiące graczy z różnych serwerów. Za BoLa najłatwiej dostać bana jak używasz exploitów, bądź evadee, które umożliwia unikanie większości skillshotów, no i oczywiście jak znajdujesz się na wysokim elo, to tam ludzie rozpoznają skrypterów i zazwyczaj ich zgłaszają, więc tam o bana nie trudno.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...